Jack & Jones 3 Lü Paket Renkli Erkek Boxer
Jack & Jones 3'lü paket renkli erkek boxer, tasarımıyla öne çıkıyor. Özellikle örme kumaşın sunduğu yüksek konfor ve esneklik, bu boxerları gün boyu rahat bir seçenek haline getiriyor. Renkli tasarımlarıyla da dikkat çeken bu ürünler, canlı ve çeşitli desenleri sayesinde giyimde kişisel tarzı ön plana çıkarmayı başarıyor. Erkek kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış olan bu boxerlar, elastik bel bandı sayesinde hem kolay giyilip çıkarılabilme hem de mükemmel bir fit sunma özelliğine sahip. Standart kalıplarıyla, her bedene uyum sağlayarak geniş bir kullanıcı yelpazesine hitap ediyor.
Ürünün diğer bir öne çıkan özelliği ise all over baskı tasarımı. Bu modern ve dinamik görünüm, günlük kullanımda bile stil sahibi olmak isteyen erkekler için ideal. Malzeme bileşenindeki %95 pamuk ve %5 elastane karışımı, nefes alabilirlik ve ekstra esneklik sağlayarak, uzun süreli konfor ve dayanıklılık vaat ediyor. Pamuk kumaşın malzeme yapısı, cildi rahatlatan ve teri emen özellikleriyle biliniyor, böylece aktif bir gün geçirirken bile ferahlık hissi sunuyor. Jack & Jones'un bu renkli erkek boxer seti, hem fonksiyonellik hem de moda açısından kusursuz bir tercih. Kullanıcıların rahatlığı ve stili ön planda tutan bu ürünler, kalite ve konforu bir arada arayan erkekler için vazgeçilmez parçalar arasında yer alıyor.
Ürün Özellikleri:
Malzeme: Örme, yüksek konfor ve esneklik sunar. Renk: Renkli, çeşitli ve canlı desenlerle görsel bir çekicilik katar. Cinsiyet: Erkek, erkek kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bel Bilgisi: Lastikli, kolay giyim ve çıkarma sağlar ve beli sıkı bir şekilde kavrar. Kalıp: Standart, geniş bir kullanıcı yelpazesi için uygun standart bir kalıba sahiptir. Diğer Özellikler: All over baskılı, ürüne modern ve dinamik bir görünüm kazandırır. Malzeme Bileşeni: 95% Pamuk, 5% Elastane, nefes alabilirlik ve esneklik sunan bir kombinasyon sağlar. Pamuk kumaş malzeme yapısı, cildi rahatlatır ve uzun süreli konfor sunar.
İade/Değişim
Tarafımızdan sizlere gönderilen kargolarda kutusuna/ambalajına zarar vermeden açınız. Aldığınız ürünü temiz bir zeminde deneyip herhangi etiket kutu vs parçasına zarar vermeyiniz. Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde gerekli aşamaları tamamlayıp ürünü tarafımıza gönderebilirsiniz.
Ürün kutusunu paketlemeden önce içinde faturasını koyup daha sonra kutuya zarar gelmeyecek şekilde iade gönderebilirsiniz. Beden değişimi için faturasına değişim yapmak istediğiniz bedeni yazabilirsiniz.
İadeniz tarafımıza ulaştığında değişimler aynı gün içinde işlem sağlanıp tekrar sizlere gönderilir. Ücret iadesi işlemi ise aynı gün içinde sağlanıp ortalama 1-5 gün içerisinde satın aldığınız karta ücretiniz yatırılmaktadır.
Boxer, çorap vs iç giyim ürünlerinde hijyenik nedenlerden dolayı iade/değişim yapılmamaktadır.
Internet Explorer tarayıcısının 9.0 ve daha eski sürümlerini desteklememekteyiz. Web sitemizi doğru görüntüleyebilmek için tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz, güncelleyemiyorsanız başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsiniz.