369,99 TL KDV Dahil

Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Spor yaparken ayak sağlığı ve performansımız açısından en önemli unsur hiç şüphesiz ayakkabıdır ve tercih etmemiz gereken spor ayakkabı modelini belirlerken dikkate almamız gereken temel nokta; satın almayı planladığımız spor ayakkabıyı hangi amaçla kullanacağımızdır.

Örneğin; basketbol oynarken tercih edeceğimiz spor ayakkabılar yüksek tabanlı olacakken futbol için tercih edeceğimiz spor ayakkabıların zemini kavrayacak bir alt tabana sahip olmasını bekleriz. Dolayısıyla spor aktivitelerinde kullanacağımız ayakkabı modelini tercih ederken ilgili spor dalının gerekliliklerini dikkate almamız ve buna bağlı bir tercih yapmamız gerekir.

Spor ayakkabılar elbette yalnızca spor aktiviteleri esnasında tercih edilen ayakkabı modelleri değildir ve günlük hayatta spor giyim tarzımızı tamamlarken sıklıkla spor ayakkabı modellerini tercih ederiz. Bu açıdan baktığımızda; spor ayakkabı modellerinde konfor kadar şıklığın ve estetik tasarımın da hayli önemli olduğunu söylemek mümkündür.

Skechers NVY Dynamight 2.0- Rayhill ayakkabı modellerinin yanı sıra Adidas, Nike, New Balance, Converse, Hammer Jack, Kinetix ve daha birçok markanın birbirinden şık, estetik ve ergonomik modellerini bir arada bulacağınız Cix Spor’da aradığınız konfora kaçırılmayacak indirim fırsatları ile ulaşmanın tadını çıkarırken ücretsiz kargo fırsatı ve hızlı teslimat garantimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Sportif aktivitelerin yanı sıra günlük kullanım için de uygun olan ve her geçen gün çeşitliliğinin yanı sıra kalitesi ve konforu da artan spor ayakkabı modelleri, her zevke hitap edebilmesi, günlük kombinlere uyum sağlayarak şıklık katması ve rahat kullanımı ile en popüler ayakkabı modellerinin başında gelir.

Cix Spor’da 2022’nin modasını yansıtan spor ayakkabı modellerini bulabileceğiniz gibi aradan yıllar geçmesine rağmen popülaritesini kaybetmeyen Puma Roma, Adidas ve Nike Air Max gibi daha birçok spor ayakkabı modeline kaçırılmayacak indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz.

Erkek Spor Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır ?

Spor ayakkabı seçimi yapmak ayak sağlığı, konforu ve şıklık açısından oldukça önemli bir konudur ve spor ayakkabı tercihinde belirleyici olan hiç şüphesiz önceliklerdir. Alışveriş tutkunlarının bir kısmı için spor ayakkabı tercihinde dayanıklılık ön planda iken, diğer bir kısmı için de şıklık ve estetik tasarım ön planda olabilir. Dolayısıyla bu iki farklı bakış açısının tercih edeceği spor ayakkabı modeli de farklılık gösterir.

Spor ayakkabı seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken noktalar kısaca;

  • Spor ayakkabının ne çok dar ne de çok bol olmaması ve ayağı saran bir yapıda olması gerekir.
  • Giydiğimiz zaman ayağımızın rahat edeceği ve ayak yapımıza uygun ergonomik bir ayakkabı modeli tercih edilmelidir.
  • Spor ayakkabıda bilek desteği olması kullanım kolaylığı noktasında avantaj sağlar.
  • Ayakkabının hava alabilen özelliklere sahip olması özellikle yaz ayları için tavsiye edilir.
  • Spor ayakkabı kullanılacağı spor aktivitesine uygun bir yapıya sahip olmalıdır.
  • olarak sıralanabilir.

Spor ayakkabı ve giyim sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ve yılların getirdiği sektörel tecrübeyi sistem bakış açısıyla birleştirerek benzersiz bir e-ticaret deneyimi sunan Cix Spor'da kullanım amacınıza ve beklentilerinize uygun spor ayakkabı modelini bulabilir, birbirinden kaliteli ve şık spor ayakkabı modellerine hemen göz atarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Erkek Spor Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı tercihinde beklentilerimizi şekillendiren noktalardan biri de hiç şüphesiz fiyatlardır. Erkek günlük ayakkabı modellerinde fiyatı belirleyen birçok değişken vardır ve bu değişkenler; ayakkabının üretildiği malzeme, rahatlık ve dayanıklılığı, markası, tasarımı ve taban yapısı olarak sıralanabilir.

Cix Spor’da her zevke ve bütçeye hitap eden ayakkabı modellerinin bulunduğu geniş ürün yelpazesine hemen göz atarak aradığınız şıklığı avantajlı fiyatlarla yakalayabilir, en şık ve son moda spor ayakkabı modellerine kaçırılmayacak indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz.