Hakkımızda

Fı̇rmamız 1990 yılında Cemı̇l Fı̇dan tarafından Körfez Kocaeli’de kurulmuş ve ticarı̇ serüvenı̇ne başlamıştır. 2007 yılında 2.şubesi açan firmamız, şı̇rketleşerek bölgemı̇zı̇n spor malzemelerine olan ihtiyacını karşılamak üzere tekrar yapılandırılmıştır. Halı̇ hazırda İzmı̇t merkezde 3; Körfez merkezde 2 mağaza olmak üzere toplam 5 şube ile aktif hizmet vermektedir. Nike, Adı̇das, Skechers, New Balance, Salomon, Harley Davidson, Cat, Scooter, Hammer Jack, Lumberjack Puma, Reebok dahil olmak üzere onlarca ayakkabı markasını; yanı sıra aktı̇f spor branşlarının tümünde sayısız markayı bünyesinde bulundurmaktadır.

30 yıllık ticaret tecrübesiyle mağazamız, müşterı̇ ilı̇şkı̇lerinde içtenlı̇ği ve güvenı̇lı̇rliğı̇ ön planda tutarak hizmet vermekte; müşteri memnuniyetini merkeze almakta bu yönüyle müşteri sadakatinin aktifinde bulundurmaktadır. Çağın gerektirdiği inovasyona uygun şartları sağlamakta, ailesinin üyesi olan müşterilerinden gelen eleştirileri titizlikle incelemekte ve bu doğrultuda hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Verimli iletişim ve sağlıklı çözüm önerileriyle, ihtiyaç ve beklentileri anlamakta; bunlara en uygun çözüm ve değer önerilerini sunmaktadır. Mağduriyetten kazanç sağlanamayacağı inancındaki kurum kültürüyle çözüm odaklı çalışmakta ve aldığı memnuniyet teveccühüyle, kurumsal kimliğine değer katmaktadır.

Sen seversen, her şey değişir…

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR