Topuklu Ayakkabı

Bir kadının gençliğinden itibaren artık giyiminin parçalarından biri haline gelecek topuklu ayakkabı okul üniformasından iş kıyafetlerine kadar her kombin içerisinde yer alabilir. Günümüzde de özellikle çalışan kadının ve modern kadının gardırobunda mutlaka topuklu ayakkabı yer almaktadır. Çünkü bu ürün standart bir ayakkabı ihtiyacını karşılamaktan ziyade kadının bir tarz sahibi olmasını sağlamaktadır.

Topuklu ayakkabı aslında eski zamanlarda kadınlar değil erkekler için kullanılmıştır. 16. Yüzyıl içerisinde Floransa'da kadınlar için özel topuklu ayakkabı modelleri tasarlamaya başlandığı bilinmektedir. Günümüzde de sayfamızda çok zengin çeşitler ile yer almaktadır.

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Günümüzde kadınların keyifli ve zarif bir şekilde kullanabileceği topuklu ayakkabı modelleri çok geniş çeşitlere ayrılmaktadır. Temel olarak kısa topuklu ayakkabı veya platform topuk adı verilen tasarım ile üretilen ayakkabı gibi çeşitler yer alır. Topuk çeşitlerine bakıldığında blog benzeri topuklar, kısa orta boylu Küba topukları, güvenli duruş sağlayan koni topuklar, 10cm üzerindeki yüksek topuklar veya gayet yüksek bir özelliğe sahip olan platform topuklu ayakkabı gibi çeşitler yer alır.

Bugün Cix Spor sayesinde topuklu ayakkabı modelleri seçebilmeniz için aslında öncelikle istediğiniz topuk yapısını belirlemeniz gerekir. Sonrasında örneğin kısa topuklu ayakkabı için bir marka ve renk belirlemeniz gerekecektir. İşte bu noktada da kadın ayakkabı kategorisinde bir alt bölüm olarak hazırlanan bu bölümde, özellikle beety topuklu ayakkabı gibi kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

Modellerde sadece topuk yapısı değil ayakkabının görünüşü de önemlidir. Örneğin bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı tercihleri yapılabilir. Bazen bir yüksek topuklu ayakkabı ayak burnu deri olarak, geri kısmında şeffaf bir yapıya sahip olabilir. Bazen genellikle ilerleyen yaşlarda kadınlar tarafından daha çok tercih edilen ve anne ayakkabısı gibi görülen alçak topuklu ayakkabı tercih edilebilir.

Topuklu Ayakkabı Fiyatları

Bu ayakkabılar arasında stiletto ayakkabı şeklinde bilinen bir model de bulunmaktadır. Özel olarak stiletto ayakkabı ince yüksek topuklu ve düz tabanlı olan özel bir modeldir. Bu ayakkabı üzerinde uzun bacaklarınız ile çok daha dik estetik ve özel bir görüntü sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ayakkabılarda bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı modelleri de görülebilir. Model değişimlerine bağlı olarak da kategori içerisinde size sunulan beety topuklu ayakkabı modellerinin her biri farklı bir fiyata sahip olmaktadır.

Cix Spor olarak bu kategoride sizin için en çok önemsediğimiz nokta, stiletto ayakkabı temin ederken veya diğer topuklu ürünleri temin ederken en uygun rakamlara ulaşmanızdır. Bu açıdan ister alçak topuklu ayakkabı ister yüksek topuklu ürünlerde her zaman uygun rakamlar ile avantaj sunmaktadır. Rakamlar piyasa koşullarına göre en düşük seviyede belirlenerek, sizlere kalın topuklu ayakkabı veya ince topuklu ürünler gibi farklı seçenekleri tercih etme şansı sağlanmaktadır.

İndirimli Ve Ucuz Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bilhassa çalışan kadının ve abiye kıyafetler giyecek olan kadınların temin etmesi gereken tek bant ayakkabı gibi ürünlerde alışveriş avantajları sağlanması önemlidir. Bu amaçla Cix Spor olarak sizlere birçok farklı seçenek arasında ince bantlı topuklu ayakkabı veya kalın topuklular gibi çeşitler sunuyoruz. Bu çeşitler arasında örneğin kalın topuklu ayakkabı için nitelikli bir marka açısından Marine Shoes 22Y134438TenCilt Topuklu Ayakkabı Ten Cilt gibi zarif bir seçenek sağlanabilir.

Özellikle ideal bir topuk boyunda günlük olarak kullanmak istediğiniz alçak topuklu ayakkabı seçimlerinde de Beety 8653 Zenne Günlük Ayakkabı gibi ürünler tercih edilebilir. İster ince bantlı topuklu ayakkabı ister tek bantlı ayakkabılarda alışveriş fırsatları içerisinde indirimler, ücretsiz kargo seçenekleri, pratik ödeme koşulları ve kolay iade/değişim koşulları değerlendirilebilir.

Topuklu Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Platform topuklu ayakkabı veya alçak topuklu ürünler gibi birçok farklı seçenekte en önemli noktalardan birisi ayakkabının üretim malzemesi olmalıdır. Kategoride ön plana çıkan Beety gibi markalar siyah topuklu ayakkabı veya farklı renklerde genellikle deri malzeme ve kalın sağlam topuk malzemeleri seçmektedir. Özellikle kösele tabanlar ve topuklar giyimi kolaylaştırırken, yüksek topuklu ayakkabı modellerinde güvenlik sunmaktadır.

Giyim ve kombinler açısından düşünüldüğünde her kadın için mutlaka bir siyah topuklu ayakkabı modeli temin edilmelidir. Gündelik giyim için bir kısa topuklu ayakkabı sahip olmanız önemlidir. Bazen davetler ve toplantılar için platform topuklu ayakkabı kullanmanız gerekebilir. Rahatlık sağlaması açısından da kalın topuklu ayakkabı seçenekleri önemli bir yere sahiptir. Ayrıca bu ürünlerin hepsinde de mutlaka siyah topuklu ayakkabı ve beyaz ayakkabılar ayrı ayrı seçilebilir.

Seçtiğiniz ürünlerde tek bant ayakkabı günlük kullanımda rahatlık sağlayabilir. Abiye giyim ile birlikte kullanılacak ürünler için de bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı zarif bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Özellikle vücut duruşuna güvenen kadınlar için ince bantlı topuklu ayakkabı çok zarif bir görüntü oluşturabilir. Filtrelerde de görebildiğiniz üzere siyah, kahve, platin, ten rengi veya nubuk gibi farklı renklerde yüksek topuklu ayakkabı seçimleri yapılabilir. Bu nitelikli tüm seçim şansları ile birlikte tek bant ayakkabı ve diğer ürünlerde avantajlı alışveriş 365 gün sağlanabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR