1 2 >

Krampon

Futbol denildiğinde akla gelen en önemli malzeme ayakları güçlü bir şekilde kavrayan ve profesyonel bir görüntüye sahip olan krampon olacaktır. Bu özel ayakkabı, futbol oynaması için özellikle çim zeminde oturaklı bir yapı sağlaması açısından üretilmektedir. Bu nedenle taban kısmı dişli bir yapı ile hazırlandığı için bu ürünler dişli kramponlar olarak da bilinir. Her futbolcu ve sporcu tarafından da sahip olunması gereken ürünler arasında yer alır.

Cix Spor profesyonel bir spor giyim platformu sağlayabilmek açısından en önemli markaların sunduğu spor ürünlerini bir araya getirmektedir. Bağlamda Jump, Kinetix, Nike veya Slazenger gibi birçok marka tarafından sunulan orijinal kramponlar bu özel kategoride temin edilebilir. Çünkü bir erkek ayakkabı alt kategorisi olarak bu kategoride değişen krampon modelleri sizlere sunulmaktadır.

Krampon Modelleri

Profesyonel bir spor ayakkabısı olarak krampon sağlıklı ve güvenilir bir şekilde seçilmelidir. Mutlak bir şekilde doğru numara ile 36-48 arasında seçim yapılarak, krampon modelleri belirlenmelidir. Çim zeminde sağlıklı kullanım için dişli kramponlar tercih edilebilir. Aslında orijinal kramponlar her zaman çivili veya dişli olarak adlandırılan yapı ile üretilmektedir. 

Sayılan temel özellikler dışında krampon seçilirken modeller üzerinde durulabilir. Çünkü markalar kendi üretim yapıları içerisinde her zaman değişen renk ve desenler ile futbol ayakkabısı üretimi yapmaktadır. Değişen şekillerde granpon gibi isimlere de sahip olan bu ayakkabılar, özellikle markaların logoları ve görsel tasarımları sayesinde şekillenmektedir. Bu açıdan da bir lotto krampon ile Nike tarafından sunulan bir ürün gayet farklı olabilir.

Ürünlerde renk açısından bakıldığında siyah, kırmızı, turuncu, gri, lacivert veya mavi gibi birçok farklı krampon modelleri yer almaktadır. Ancak özellikle beyaz krampon en fazla tercih edilen renkler arasında yer alır. Ayrıca kranpon seçimlerinde siyah ve kırmızı gibi renkler de çok sık talep edilmektedir. Renk kadar önemli bir diğer nokta da erkek futbol ayakkabısı için özellikle çoraplı modeller de çok sık seçilmektedir. Ayrıca markaların sunduğu bağcıksız krampon ürünleri yer almaktadır. Hatta bazı sporcular tarafından krampon çivisiz ürünleri de talep edilmektedir.

Krampon Fiyatları

Tüm futbolcular için çim zeminde kullanılması gereken dişli kramponlar profesyonel bir yapı ile üretilmelidir. Bu nedenle nike krampon veya farklı marka ürünler diğer ayakkabı ürünlerine göre her zaman daha yüksek bir fiyattadır. Ancak sayfamızda en pahalı krampon ürünü dahi farklı fırsatlar ile uygun bir fiyatla satın alınabilir. Yani bu platformda her zaman en uygun krampon fiyatları yer alır.

İndirimli Ve Ucuz Krampon Modelleri

Cix Spor öncelikli olarak erkek futbol ayakkabısı şeklinde sunduğu bu ürünlerde her zaman indirimler üzerinde durmaktadır. Çünkü bu sayede önemli bir ihtiyaç olan granpon avantajlı şekilde temin edilebilir. Hatta birçok futbolcu kranpon alışverişlerinde birden fazla ürün temin edebilir. Bu sayede her futbol etkinliğinde ayrı bir futbol ayakkabısı kullanılabilir. Çünkü her maçta ayrı bir kranpon kullanılması sayesinde daha dayanıklı bir kullanım imkanı elde edilebilir.

Sizlere avantajlı krampon fiyatları sunabilmek için firmamız birçok markanın üretimlerini ve ürünlerini takip etmektedir. Bu sayede örnek olarak Jump 27605 Krampon Siyah - Neon Yeşil gibi bir ürün ile gayet avantajlı bir jump krampon temin edilebilir. Ayrıca bu erkek futbol ayakkabısı ürünlerinde sunulan indirim, ücretsiz kargo, pratik ödeme koşulları, fiyat aralığı tercihleri gibi birçok fırsat her zaman ayrı avantajlar sağlamaktadır.

Krampon Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Futbol ayakkabısı profesyonel bir spor etkinliğinde kullanılacağı için mutlaka sağlıklı ürün tercihi yapılması gerekir. Bu açıdan orijinal kramponlar sunulmasıyla markaların en güvenli ürünleri temin edilebilir. Ayrıca bu noktada en pahalı krampon değil güvenilir ürün önemlidir. Cix Spor sayesinde uygun krampon fiyatları ile Nike gibi önemli markaların ürünleri temin edilebilir. Örneğin bir lotto krampon tercihi için Lotto T1486 Maestro 700 Iv Tx Siyah-Yeşil ürünü ile hem görsel açıdan kaliteli hem sağlıklı hem de dayanıklı bir kullanım sağlanabilir.

Bugün ürün tercihlerinde bağcıksız krampon veya bağcıklı ürünler ayrı ayrı seçilebilir. Günümüzde birçok futbolcu bağcıksız krampon yerine bağcıklı ürünleri talep ederken, ayrıca taban özelliklerine de dikkat etmektedir. Günümüzde krampon çivisiz ürünleri farklı bir kullanım özelliği sunmaktadır. Ayrıca granpon ürünlerinde ürün malzemesi açısından da gerçek deri hem kokusuz hem de ayağı rahatsız etmeyen bir kullanım sağlamaktadır.

Futbolcular için krampon çivisiz veya çivili ürünlerinde seçimde en önemli nokta renk ve desen seçimini yapmaktır. Bu nedenle nike krampon veya diğer markalar çok geniş renkler sunmaktadır. Örneğin bir jump krampon ürünü seçildiğinde beyaz, siyah, lacivert ve yeşil gibi temel birçok renkte ürün seçimi yapılabilir. Bugün en pahalı krampon seçimlerinde bu noktalara dikkat edilerek, keyifli ürünler temin edilebilir. Özellikle klasik olarak beyaz krampon için her marka üretim yapmaktadır. Çünkü beyaz krampon birçok forma ile uyum sağlayacak şekilde sahada daha fark edilir bir görüntü elde etmenize yardımcı olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR