1 2 >

Vans

Vans ayakkabılar çoğunlukla spor tarzı kullanıcıların ilk tercihi olup, orijinal olarak kaykaycılar için üretilmiş kaykay ayakkabılarıdır. Kauçuk tabanlı ayakkabılar, çeşitli yüzeylerde sağlam tutuş sağladığı için kaykay kullananlar arasında daha popüler iken, günlük hayatta daha sportif bir tarz tercih eden tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için tasarlanan markanın ayakkabıları, rahatlığı, stili ve sağlam yapısıyla ön plana çıkıyor. Klasik bilek bitimine ek olarak, ayak bileğinin üzerinde bir çizme kesimi de var. Markanın sıkı, düz dikişleri ile tarzını ortaya çıkaran dikkat çeken sneaker modelleri sıklıkla taklit edildiğinden, satın aldığınız ayakkabıların ustalığı dikiş kalitesinden de anlaşılıyor. Hem yaz aylarında hem de kış kullanımı için tasarlanan markanın ayakkabıları, su geçirmez ve yağışlı sonbahar aylarında da kullanılmaktadır. Spor ayakkabı modelleri arasından dilediğinizi seçerek uygun fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Vans Ayakkabı Modelleri

Konfor ve dayanıklılık odaklı Vans ayakkabılar, kullanım mevsimi, beden sayısı, renk ve marka ayakkabı tasarımlarına göre geniş bir ürün yelpazesinde bir araya getiriliyor. Erkek veya kadın kullanıcılar için üretilip üretilmediğine gelince. Günlük kullanım için tasarlanan markanın ayakkabıları, kaykay ayakkabıları için tasarlanmış olsa da atletik yapısıyla sportif bir tarza sahip kullanıcılar için mükemmel. Günlük yaşamınızda jean veya spor giyim ile kullanabileceğiniz Vans ayakkabılar, kadın ve erkek için farklı stiller üretiyor. Bir veya iki rengi bulunan Vans erkek ayakkabıları, markanın imzası olan kareli silüetinden oluşuyor. Markanın erkek ayakkabılarını günlük sporlarınız veya gezileriniz için kullanabilirsiniz.

Kentsel asfalt ve arazi veya kir için yaz aylarında kot pantolon veya keten pantolon veya kısa pantolon ile eşleştirilmiş Vans ayakkabılar. Markanın ayakkabılarında klasik yandan streç spor ayakkabılara ek olarak bağcıklar da bulunduğundan ayak şeklinize göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Markanın erkek ve kadın ayakkabılarını giymek çok kolaydır. Aynı zamanda klasik yuvarlak burun yapısı, ayak anatominize de uyan markalı ayakkabıyı kolayca çıkarmanıza olanak tanır. Ekose tasarım, markanın en çok tanınan stillerinden biridir ve hem erkek hem de kadın kullanıcılar arasında popülerdir. Markanın ayakkabıları günlük kullanıma uygun, oldukça rahat ve kauçuk tasarımı bol baskı sağlıyor. Spor ayakkabıların yanı sıra soğuk kış günlerinde ayağınızı sıcak tutmak isteyeceğiniz kaliteli markalar arasında eyr alan Salomon marka ürünlere de göz atmak için linke tıklayabilirsiniz.

Vans Ayakkabı Fiyatları

Vans ayakkabıları giymeyi tercih edenler özellikle fiyatlarına göz attığında markanın günlük ve spor kullanıma uygun ayakkabılarının tasarım özelliklerine ve işçiliğine göre değişiklik gösterdiğinden fiyatlarında da farklılık olduğunu görmektedirler. Tarzın yanı sıra ayakkabı gövdesinin malzemesi de markanın fiyat değişimini etkileyen etkili bir faktördür. Ayakkabılar ister bay ister bayan kullanıcılar için üretilsin, ayakkabının rengi veya bedeni fiyat değişikliklerini etkilemez. Markanın ayak bileği konstrüksiyonlu ve ayaksız ayakkabıları var ve fiyatlar tasarım ve maliyete göre değişiyor. Tabanlarda kullanılan malzemelerin kalitesi ve tabanın süper tutuş özelliklerine sahip olmasını sağlayan tabanın tasarımı da markalı ayakkabıların fiyat değişimlerini etkiliyor. İç taban ve dış tabanın ekstra özellikleri, markanın ayakkabılarının fiyat değişikliklerine katkıda bulundu.

Vans Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Unisex Vans ayakkabı satın alırken akılda tutulması gereken birkaç nokta vardır. Bu markadan ayakkabı alırken özellikle bakmanız gerken önemli detaylardan bir tanesi, ayakkabının ayak anatominize uygun olup olmadığı ve ayağınızı destekleyip desteklemediğidir. Bu nedenle ayak ölçünüze uygun bir model seçmelisiniz. Tercih edeceğiniz Vans ayakkabı kişisel zevkinize göre değişse de ayakkabının tasarlanmasında tercih edilen malzemelere dikkat etmelisiniz. Kullanım alanınızı ve kullanım için mevsiminizi göz önünde bulundurarak seçiminizi buna göre yapmanızı önermekteyiz. Markanın ayakkabıları kaykay ayakkabısı olarak üretildiğinden kauçuklu klasik waffle taban konstrüksiyonu sayesinde iki zeminde içinde geçerli olup ıslak veya kuru farketmeden etkili tutuş sağlar, asfalt ve derin olmayan arazilerde de kullanılmaktadır. Sizde uygun fiyatlara vans spor ayakkabı modellerini tercih etmek istiyorsanız cixspor.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR