1 2 3 4 >

Erkek Çocuk Ayakkabıları

Erkek çocuk ayakkabılarında daha çok tercih edilen modeller arasında rahat ve ortopedik modeller yer almaktadır. Çocukların ayakları sıklıkla büyüme gösterse de ayakkabıları bir numara büyük almak çocuğunuzun ayağına oturmayacağı anlamına gelir. Yetişkinler çocukların ayaklarını sıktığını kolayca fark edebildiği gibi bu ayakkabı modelleri yerine daha esnek ve rahat olan erkek çocuk ayakkabı markalarına yönelmektedir. Piyasada yer alan ve bilindik markalar arasında kendini kanıtlamış olan ve erkek çocuk ayakkabılarında yeni sezon ürünleri ile gözleri üstüne çeken vicco ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. Ergonomik ve ayak sağlığını düşünülerek tasarlanmış olan modellere göz atmanızda fayda vardır. Renklere, modellere ve ayakkabıyı nerede kullancağınıza göre ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Çocukların ayakkabı tercihlerini yaparken hızlı ayak gelişimlerini düşünerek satın almalı özellikle erkek çocuk ayakkabı modellerine göz atarken kaliteli ve işlevselliği yüksek ayakkabıları satın alabilirsiniz.

Erkek Çocuk Ayakkabı Modelleri

Her bölge alan içerisinde farklılık gösteren erkek ayakkabı modelleri içerisinde ayakkabı tercihi yapabileceğiniz gibi çocuğunuzun nerelerde nasıl kullandığına göz atarak da satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Örneği çamur bölgede veya farklı engebeli arazilerde kullandığını biliyorsanız ayakkabı seçerken erkek çocuk outdoor modellerine göz atmalısınız. Dışarıda pek oynamıyor sadece gezmek için giyiyor derseniz daha rahat ve su girme ya da toz girme sorunu olmayan ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Evde giyim için erkek çocuk terliklerini satın alabileceğiniz gibi özellikle kış aylarında hasta olmadan gezmesini sağlamak için erkek çocuk bot modelleri koleksiyonumuza bakabilirsiniz. Erkek çocuk bot modelleri su geçirmez özelliği sayesinde herhangi bir sıvıyı botun içerisine almasını engellemektedir. Burada önemli olan detay her bölgenin su geçirmez olmasıdır. Erkek çocuk günlük ayakkabı modellerinde bu durum geçerli değilken erkek çocuk bot modelleri ve outdoor modellerinde görebileceksiniz.

 

Erkek çocukların futbola ve spora olan yaklaşımını bilmekteyiz. Bu yüzden herhangi her yerde top oynama durumu olabileceği için erkek çocuk krampon modellerine bakmadan günlük ayakkabıların dayanıklı ve kaliteli olmasına özen göstererek satın almalısınız. Bunun dışında erkek çocuk ayakkabı modelleri ağır olmamalı ve yürürken koşarken ya da farklı bir etkinlik yaparken çocuğunuza zorluk çektirmemelidir. Bunlar daha çok yazlık erkek ayakkabı modelleri veya günlük erkek çocuk ayakkabı modelleri olarak geçmektedir. Erkek çocukların tercihleri arasında terlikler, botlar, kramponlar ve sandaletler yer alırken onların ne istediğine göre çeşitlilik sağlanmaktadır.

Erkek Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Normal yetişkin erkek ayakkabıları kadınlara oranla daha pahalı olurken erkek çocuk ayakkabı fiyatlarında daha az oranda olduğu bilinmektedir. Erkek çocuk ayakkabı fiyatları günümüzde çok fazla farklılık gösterse de özellikle kaliteli ve detaylara ship  erkek çocuk ayakkabı modelleri diğerlerine oranla daha yüksek fiyatta yer almaktadır. Örneği skechers erkek çocuk ayakkabı modelleri ürünlerine göz attığımızda özel taban kullanılmış, esneklik ve konfor için özel teknolojiler tercih edilmiştir. Bu yüzden kinetixden veya lumberjack erkek ayakkabı modellerinden daha yüksek fiyatlarda satılmaktadır. Bunun dışında vicco erkek çocuk modellerine göz attığımızda ışıklı alt yapısı ve ergonomik tabana sahip oluşu ile kaliteli olduğunu her yönden belli etmektedir. Bu tür erkek çocuk ayakkabı modelleri diğerlerine oranla daha pahalı sayılırken çocuğunuzun hızla geliştiği bu dönemde yüksek fiyatlar vermek yerine orta düzeyde bir ayakkabı alarak hem bütçenizi koruyabilir hemde hızla gelişen çocuğunuz için farklı bedende ayakkabılar bakabilirsiniz.

Erkek Çocuk Ayakkabı Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocukların gelişim çağlarında ayak numaraları hızla gelişim sağlarken özellikle üç yıl içerisinde 12 beden farklılık gösterdiği gözlemlenenler arasındadır. Mağazadan almak yerine web siteden alışveriş yapmayı tercih eden kullanıcıların çocukların ayaklarına uygun sipariş verip vermeyeceği bir olasılık diyebiliriz. Çocuğunuzun ayak bedenini öğrenmeniz biraz zaman alsa da internet sitesinden sipariş ettiğiniz ürünlerin değişimi için sizin uğraşmanız gerekecektir. Bu gibi durumlarda markaların belirlediği ayak beden numaraları büyük önem taşımaktadır. Sizde çocuğunuzun ayak beden numaralarına göz atmak istiyorsanız markaların beden tablolarına göre sipariş verebilir çocuğunuzun ayağına uyacak en iyi erkek ayakkabı modeline sahip olabilirsiniz. Özellikle web sitemizde ye alana kampanyaları takip ederek indirimli erkek çocuk ayakkabı modellerine göz atabilir dilediğiniz ürünü özel taksit imkanlarıyla satın alabilir erkek çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak için acele edin Cix Spor web sitesinin kampanyalarından yararlanın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR