1

Libero

Günümüzün bütün yorgunluğunu çeken şüphesiz ayaklarımız ve ayakkabılarımızdır.Bu nedenle gün boyu ayağımızda olan ayakkabılarımızı doğru tercih etmeli ayak sağlığımıza uygun ayakkabı seçmeliyiz. Günlük kullandığımız ayakkabıların ayak yapımıza uygun olması ayak sağlığımız içinde oldukça önemlidir.Kullandığımız ayakkabılar ayağımızı rahatsız etmeyecek şekilde ne büyük ne de küçük olmalı dolaşımına yürüyüşümüze engel yada rahatsız etmemelidir. Libero Erkek ayakkabıları bu konuda müşteri memnuniyeti ilkesi ile sağlıklı  ve şık görünümlü tasarımlı ayakkabılar üretmektedir.Günlük ayakkabı üretiminin yanında ,spor ve Klasik tasarım ayakkabılar da üretmektedir. Özel günlerinizin vazgeçilmezi olan klasik ayakkabı tasarımında Türkiye’de ki en iddialı markalardan biridir Libero. Aslen Konya kuruluşlu olan Libero ayakkabı yurtiçi piyasası yanı sıra yurtdışında da birçok ülkeye kalitesini ve markasını ulaştırmaktadır. Şık tasarıma sahip libero marka ürünlere sahip olmak için Cix Spor'u ziyaret edin.

Libero Ayakkabı Modelleri

Yüzde yüz yerli ve milli markamız olan Libero ayakkabı Günlük,causal,escarpin, klasik vee spor ayakkabı çeşitlerine kadar onlarca model ayakkabı çeşitleri bulunmaktadır.Her modelin kendine özgü tasarım ve ayrıntısı bulunmaktadır.
Günlük ayakkabı  seçimi yaparken önceliğimiz kalite ve üretimi yapılan malzemesidir Libero ayakkabı her kombin ve kıyafetin altına imza atabilecek kalite ve şık tasarıma sahip ayakkabılarıdır.Causal ayakkabıları ise dışı deri içi ise meşinden üretilmektedir Renk ve tasarım çeşitleri ile görenlerin gözlerini sizden alamayacağı tasarımları üretmektedir.Klasik ayakkabı modelleri ise gecenin  parlayan yıldızı siz olabilirsiniz şık tasarımı ile gözleri üstünüzden alamayacaksınız Libero markasının belki de en iddialı tasarımları klasik ayakkabı modelleridir.
Üretimden satışına kadar her adımını titizlikle yürüten kullanılan malzeme kalite ve işçiliğinin yanında sağlık koşullarına da  uygun tedarikler sağlamaktadır.Kullanılan malzemenin %100 poli yada %100 deri olması libero için önemli şartlardandır Kalite kontrol ekipleri ile tedarik zincirinin son halkasına kadar tüm adımları uzman ekiplerle kontrol edildikten sonra insan sağlığına zarar vermeyecek ayakkabılar üretmektedir. Libero sadece üretmek değil mutlu müşteri vizyonu ile üretimlerini sürdürmektedir.Böylece marka bilinirliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı başarmıştır.
Yazlık ve Kışlık sezonlar için her yıl yenilenen koleksiyona   birbirinden farklı onlarca ürün eklenmektedir.Şık görünümlü modern çizgi ve detaylara sahip Libero erkek ayakkabılarından size yakışanı seçebilirsiniz.

Libero Erkek Ayakkabı Fiyatları

Libero erkek ayakkabısı serbest piyasadaki en pahalı ayakkabı en iyi ayakkabı algısını yıkmayı başaran markalarımızdan biridir.Pahalı ise en iyisi budur düşüncesi insanlar üzerinden her zaman etkisi olmuştur ama ayakkabıda bu durum farklıdır. Ayakkabı hayatımızın bir parçası evimizin dışındaki tüm zamanlarımızı ayakkabılarımızın içersinde geçirmekteyiz bu nedenle ayakkabı tercihi konusunda fiyatın yanında asıl önemli olan kullanılan malzeme yapısı doğal,sağlıklı ve uzun ömürlü olmasıdır.Gün boyu ayağımızı saran malzemenin kaliteli ve konforlu olması  günlük hayatta bizi yormaması oldukça önemlidir.Bu etkenlere bağlı olarak ayakkabı model ve işçilik hacmine göre fiyat farklılığı gösterebilir .Klasik ayakkabıda kullanılan malzeme ve işçilik kalitesine göre bir fiyat aralığında iken Spor yada Günlük ayakkabıda kullanılan malzeme işçilik daha farklıdır  bu unsurlar doğrultusunda fiyat politikası değişmekte ve belirlenmektedir. Libero marka ayakakabıları  her bütçeye uygun ve kaliteli ayakkabı üretimlerine devam etmekte olup sizde bütçenize uygun ayakkabılara göz atabilirsiniz.

Libero Erkek Günlük Ayakkabı Satın Alınırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Saatlerce bakındığımız mağaza mağaza dolaştığımız hatta site site aradığımız ayakkabıları bulabilmek ve seçmek oldukça zor bir hal alıyor bizler için. Bu nedenle ayakkabı alırken dikkat etmemiz gereken bazı hususlara değinecek olursak; önceliğimiz kesinlikle fiyat der dediğinizi duyar gibiyim. Tabiki fiyatı da önemli  ama en önemlisi kullanım amacı, Ben bu ayakkabıyı neden almalıyım ? Hangi amaçla kullanabilirim ? Hangi amaca uygun bir ayakkabı bu ? tüm bu sorularımızın cevabını karşılamalı alacak olduğumuz ayakkabı ve ona göre tercihimizi yapmalıyız. Yürümeyi seven birisiyiz ve  uzun uzun yürüyorsak bizim burada kullanacağımız ayakkabı klasik ayakkabı olmamalı. Özellikle ayak şişmesi sorunu yaşayan birisi iseniz kesinlikle Libero günlük ayakkabıları tam size göre. Libero günlük ayakkabıları günlük kullanım şartlarına uygun ve ayak konforunuz düşünülerek tasarlanmış bir modeldir.Dolaşım sırasında hava sirkülasyonunu sağlayan tasarımı ile ayağınız yere basmadan yürüdüğünü hissedeceksiniz. Sizde ayak yapınıza ve ihtiyacınıza uygun ayakkabılar için sitemizi gezebilir onlarca Libero marka arasından istediğinizi en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Farklı tarzda ve modern klasik ayakkabılara göz atmak için Marcomen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR