1 2 3 ... 6 >

Nike

Nike spor ayakkabılar, günlük giyim ürünlerinde en önemli aksesuarlardan biri ve son yıllarda tercih edilen alternatiflerden biri. Sneaker'lar, çeşitli alanlarda kullanılabilmelerinin yanı sıra rahat formu ve ağırlık taşıma özelliği ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Sneaker modelleri dünya çapında üretilen ve farklı spor dallarında kullanılmaları nedeniyle büyük bir kitleyi kendine çekmiştir. Dünyada aktif olarak gelişen spor dalı için farklı ayakkabı çeşitlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Spor branşında hareket kabiliyetini uygun hızda gerçekleştirebilmek için tercih edilen ayakkabı çok önemlidir. Spor dalında kullanılmak üzere tasarlanan spor ayakkabılar, dünyanın önde gelen spor markaları tarafından özenle üretilmekte ve pazarlanmaktadır.

Nike Spor Ayakkabı Modelleri

Dünyada aktif olan birçok farklı türde sporlar yer alır. Bu tür sporlarda kullanılan yaygın malzemelerden biri de rahatlığı ve kalitesi ile ön plana çıkan spor ayakkabılardır. Antrenman için ya da farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış olan spor ayakkabılar, markalar ile üretilmekte ve piyasada yer bulmaktadır. Popülerliği ile bilinen bir marka olan Nike, özel spor ayakkabı seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekti. Uzun süredir faaliyet gösteren ve dünya çapında tanınan gelişmiş ve lider markalardan biridir. Lansmanından bu yana büyük bir kitleyi kendine çeken marka, insanların dikkatini çeken benzersiz tasarımıyla spor ayakkabı seven her kullanıcının kalbini fethetmeyi başardı. Nike ürünleri arasında her yaşa, çocuklara ve bebeklere yönelik klasik tarzların yanı sıra markanın kadın ve erkeklere özel tasarımlar içeren ürünleri de yer alıyor.

Her mevsim güncellemesi ile sürekli büyüyen markanın tekliflerinde her tarza ve giyimine uygun ürünler mevcuttur. Tasarımı ve rahatlığıyla tanınan bu markanın ayakkabıları ile gün boyunca ayağınızı rahat ettirerek konforlu bir yürüyüş için zemin hazırlayacaktır. Spor ayakkabılara kıyasla oldukça şık bir tasarım sunan Nike, aynı zamanda zengin renk seçenekleri de sunuyor. Tek renk veya birden fazla renk kombinasyonu ile üretilen markalı ürünler zevkinize göre seçilebilir. Kullanım açısından günlük yaşamla bütünleşen spor ayakkabılar ile farklı stiller oluşturmanıza olanak tanır. Geniş ürün yelpazesi ile dünya çapındaki popülerliğini ve hakimiyetini koruyan Nike, özellikle spor ayakkabı modelleri ve spor giyim ürünlerinde de bir numaralı isim olmaya devam ediyor. Marka her yıl klasiğe bir yenisini ekliyor ve ürün yelpazesini artırmaya devam ediyor.

Nike Spor Ayakkabı Fiyatları

Fiyatların dalgalandığı bu öndemlerde Nike spor ayakkabı fiyatları modele, koleksiyona ve üründe tercih edilen malzemelerin kalitesine göre değişmektedir. Markanın ürünleri çok çeşitli fiyat-performans oranlarına sahip olup, özellikleri de her bütçeye hitap etmektedir. Nike spor ayakkabılar dünya çapında çok sayıda kişi tarafından kullanılmakta ve spor branşının tercih ettiği önemli markalardan biridir. Bir ürünün fiyat/performans oranını etkileyen en önemli filtrelerden biri model ve modelde kullanılan malzeme türüdür. Uzun süredir kendi alanında oluşturduğu kalitesi, dayanıklı malzemesi ve şık görünümü ile kullanıcıların tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Markanın ürünleri yüksek kesitli kumaşlardan üretilmekte, özel tasarımlar ve özel dikiş teknikleri sağlamakta olup, dayanıklılık avantajına sahiptir ve genellikle kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Fiyat performansı, modelin tasarım yılına ve mevcut koşullara göre değişiklik göstermektedir.

Her kullanıcı, markanın spor ayakkabı koleksiyonundan bütçesine ve standartlarına uygun bir ürün sunabilir. Bazen aynı modelin renkleri arasında dahi fiyat farklılıkları görülebilmektedir. Çok tercih edilen renkler ve modeller, fiyat olarak üst etiketlerde dahil edilmektedir. Bu durum tamamen ürün tercihi ile ilgilidir. Her kullanıcının Nike spor ayakkabı ve fiyatları için detaylı olarak bilgilenmesi yararına olacaktır. Bu noktada cixspor.com.tr size markalar ve fiyatları hakkında detaylı bilgi verebilir. Web siteye girdiğinizde herhangi bri nike ürününe göz atabilir daha sonra marka sayfasına giderek çeşitli modellerin bulunduğu ürünleri görüntüleyerek veya modelin fiyat etiketi hakkında detaylı olarak göz atabilir ve satış alanının etiketleri analiz edebilirsiniz.

Nike Krampon Modelleri

Nike krampon markası, krampon söz konusu olduğunda kullanıcılara dayanıklılık ve rahatlık sağlamak istedi. Dayanıklı malzemeler kullanarak krampon üretir. Kullanıcı için doğru özelliklere sahip ve size göre olan ekipmanlar daha önemlidir. Kramponlar özellikle rahat olmalı ve sporcunun sahada uzun süre kalmasına izin vermelidir. Bu amaçla sizi rahat ettirmesinin yanı sıra ağrıtmayan bir yapıda olması da büyük önem taşır. Nike kramponların bir diğer özelliği de çorabın ayakkabıdan ayrılmaması ve ayak bileğini kavrayarak rahatlık sağlamasıdır. Nike yarım bot modeli file malzemeden üretilmiştir. Bileği saran ve daha esnek hareket sağlar. Buna ek olarak perçinli, Nike çivisi modelleri, dişli ve vidasız modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Nike kramponların dişsiz  yapıdakileri daha sıkan bir tutuşa sahip oldukları için antrenman veya profesyonel sporcuların tercih ettiği bilinmektedir. Bu özellikler oyuncunun sahadaki pozisyonu ile ilgilidir. Kısacası sporcular kendi bölgelerine göre botlarını seçebilirler.

Krampon modelleri sporcuların kramponda olmasını istedikleri özellikler bir ayakkabı tercih etmektedirler. Krampon seçerken üç çeşitten söz edilebilir. Bunlar özellikle hız, pas ve şut çekmekten oluşur. Savunma oyuncuları dayanıklılığı tercih eder çünkü topa sahip olma ve futbolcuyu geçirmeme oranı yüksek olmalıdır. Nike çivili kramponlar en iyi seçenek olacaktır. Orta saha oyuncusunun görevi ise topu almak ve atakları engellemektir. Denge sağlayan krampon seçmek onlar için doğru bir seçim olacaktır. Doğru kramponu seçmek için orta saha oyuncusunun pozisyonu çok önemli bir husustur. Orta sahadaki her pozisyonun farklı bir kramponu var. Oyuncunun orta sahada nerede oynadığına bağlı olarak, pas botları ve hız topları gibi çeşitli krampon türleri vardır. Hucüm oyuncularının yüzey yapısı gereği daha hızlı ve performans sağlayan bir şekilde topa hızlı vurmasını sağlayan bir kramponu tercih etmelidir.

Nike Krampon Fiyatları

Nike krampon modellerinin fiyatları, krampon teknik özelliklerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Örneğin perçin modelleri daha fazla tutma özelliği sundukları için daha pahalıdır. Ya da bilekli modeller ayak bileğini koruduğu ve daha iyi tutuş sağladığı için daha pahalıdır. Seri olarak üretimi sağlanan ve kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen kramponlar daha yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Sınırlı olan ve üretimi yapılmayan bu kramponların fiyatları da haliyle yüksektir. Dayanıklı malzemelerden yapılan kramponların ücretleri de buna orantılı bir şekilde yükseltme yapılmıştır. Fiyatları belirleyen bir diğer unsur ise botların rengidir. Genel konuşursak, Nike krampon erkekleri parlak renkleri tercih eder. Bu nedenle Nike kramponlar genellikle mavi renkte kullanıcının ilk tercihidir. Kırmızı, siyah, sarı ve neon gibi renkler daha pahalıdır.

Nike Spor Ayakkabı Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Nike, geniş bir ürün yelpazesinde her cinsiyet ve yaştan kişisel kullanım için tasarlanmış ayakkabılar üretmektedir. Kullanıcıların uzun yıllardır takip edilen ve sezon sezon yeni koleksiyonlarının çıkmasını heyecanla bekleyen markalardan biri olan Nike, farklı stili başarıyla kendine çekmiş ve spor branşının vazgeçilmez markalarından biridir. Gün boyu tüm vücut ağırlığını tek bir noktaya yani ayaklara yansıtan vücut için uygun olan ayakkabıların belirli kriterleri karşılaması gerekir. Bu nedenle satın almadan önce dikkat edilecek bazı önemli detaylar vardır. Spor ayakkabı satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk şey ayak yapısının ve yapıldığı malzemelerin uyumudur. Günlük ayakkabılardan çok daha sık tercih edilen spor ayakkabı çeşitlerine Cix Spor'dan ulaşabilirsiniz.

Spor ayakkabıda aranacak bir diğer özellik ise bedendir. Nike uluslararası bir marka olduğu için her ülkenin anatomisine göre üretim yapmaktadır. Spor ayakkabıları satın almadan önce ayak bedenlerinizi detaylı olarak bakmanızı tavsiye ederiz. Beden çizelgeleri nike sitesinde bulunurken detaylı bakarak sipariş verebilirsiniz. Ayakkabı seçerken hangi alanda ve hangi koşullarda kullanacağınıza karar vermelisiniz. Bu sayede doğru ayakkabı seçimi yapılabilmektedir. Markanın ürünleri arasında bordo, beyaz, mavi, yeşil, renkli ve diğer farklı skalalar bulunur, kullanım alanınıza göre kendi giyinme alışkanlıklarınızı seçebilirsiniz. Üründe kullanılan malzemelerin dayanıklı olmadı kadar kalitesine de önem vermelisiniz. Kaliteli üründeki malzeme kullanımı konusunda yüksek standartlara sahip olan bu markanın ürünlerini uzun süre kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Nike Spor Ayakkabı İndirim ve Kampanyaları

Nike denilince akla ilk gelen spor markalarından biridir ve her sezon özel tasarımları ile pazarda kendine yer bulur. Markanın ürünleri, bireysel kriterlere göre tercih edilebilecek fiyat ve performans açısından geniş bir seçenek sunuyor. Her kullanıcı bütçesine uygun bir şey bulabilir ve bazı durumlarda en sevdiği model çok yüksek bir etiket fiyatı gösterebilir. Dünya çapında güçlü Nike ürünlerinin dolar ve euro cinsinden fiyatlarına uygulanmaktadır. Türkiye'deki ekonomik duruma bağlı olarak, para için çok iyi bir değere sahip olabilecek spor ayakkabılar, düzenli indirim ve promosyon yelpazesine dahil edilir. İndirimlerde ve etkinlik yelpazesinde yer alan spor ayakkabılar gençler ve yetişkin düzeydeki insanlar için oldukça ilgi çekici olmaktadır. Nike spor ayakkabıların yanı sıra spor giyimlerine de ilginiz varsa tercih edebileceğiniz farklı markalar içerisinde yer alan Reebok markasına göz atabilirsiniz.

Nike Spor Ayakkabıları Şimdi cixspor.com.tr'de!

Nike sneaker'lar renkli, klasik, efsanevi, sade, koşu ve yürüyüş gibi birçok farklı seçenekler sunuluyor. Bu markanın ürünleri, her zevke ve her tarza sundukları uyum için kitlelerin büyük ilgisini çekiyor ve seçim yapmadan önce dikkatlice kontrol edilmesi gerekiyor. Çünkü tüm spor departmanları için farklı ürünler bulunurken, markanın bünyesinde birçok farklı günlük ürün mevcuttur. Kullanım alanı ve amacının belirlenmesi, ürünün detaylı bir şekilde incelenmesini gerektirir. cixspor.com.tr başka sitelere girmeden tek bir site üzerinden detaylı araştırma yapılmasına imkan vererek Müslümanlara avantaj sağlamaktadır. Aktif spor branşının tercih ettiği modellerin yanı sıra marka, günlük kullanıma uygun modeller de sunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR